منو
سبد خرید شما

پودر بی سی ای ای نوتریمد | 500 گرم | کمک به عضله سازی و بازسازی عضلات

بی سی ای ای نوتریمد
بی سی ای ای نوتریمد
-17 % ناموجود
بی سی ای ای نوتریمد
بی سی ای ای نوتریمد
شما میتوانید محصول پودر بی سی ای ای ب6 ژن استار 420 گرم | ریکاوری سریع و جلوگیری از تحلیل عضلات را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
پودر بی سی ای ای نوتریمد | 500 گرم | کمک به عضله سازی و بازسازی عضلات
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Nutrimed BCAA Powder - 500g
 • SKU: 4159
 • بارکد: 626326090009
632,000 تومان
757,600 تومان
اشتراک گذاری در :

پودر بی سی ای ای نوتریمد Nutrimed BCAA Powder یک مکمل بی سی ای ای با کیفیت از محصولات نوتریمد برای بازسازی عضلات است. پودر بی سی ای ای نوتریمد از آمینو اسیدهای شاخه ای تشکیل شده است تا به عضلات و بدن شما برای بهبود عملکرد کمک کند. 

 

پودر بی سی ای ای نوتریمد حاوی 3 آمینو اسید ضروری و مورد نیاز بدن یعنی لوسین، ایزولوسین و والین است. این آمینو اسیدها بخش عمده ای از بافت عضلانی ما را تشکیل داده اند و جالب اینجاست که بدن ما قادر به تولید این 3 آمینو اسید نیست و باید آنها را یا از طریق تغذیه و یا از طریق مکمل هایی نظیر بی سی ای ای نوتریمد تامین کند. به همین دلیل است که آنها را آمینو اسیدهای ضروری می نامند. 

ورزشکاران همواره به دلیل استفاده بیش از حد از عضلات خود، نیازمند مکمل های بی سی ای ای هستند و شاید نتوانند نیاز خود را از طریق تغذیه بدست آورند. بنابراین مکمل هایی نظیر بی سی ای ای نوتریمد باعث تامین آمینو اسیدهای شاخه ای در بدن آنها می شود. 

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

بی سی ای ای نوتریمد

 

مقدار ترکیبات و میزان سروینگ بی سی دبل ای نوتریمد:

بی سی ای ای نوتریمد حاوی 500 گرم پودر بی سی ای ای است که از 50 سروینگ 10 گرمی تشکیل شده است. هر سروینگ نیز از دو پیمانه 5 گرمی تشکیل می شود. در هر سروینگ 10 گرمی از پودر بی سی ای ای نوتریمد 5 گرم بی سی ای ای وجود دارد. سهم لوسین در این 5 گرم 2.5 گرم است. 

همچنین در هر وعده از بی سی ای ای نوتریمد 1.25 گرم ایزولوسین و 1.25 گرم والین وجود دارد که نسبت استاندارد 2:1:1 را به شما ارائه می دهد. این یک نسبت نرمال در مکمل های بی سی ای ای است. نوتریمد نیز از همین نسبت برای عضله سازی و کمک به ریکاوری عضلات استفاده کرده است. 

 مجموعا در هر سروینگ 10 گرمی از بی سی ای ای نوتریمد می تواند انرژی معادل 37 کالری را به بدن شما برساند. در ترکیبات این محصول از طعم دهنده طبیعی نیز استفاده شده است. 

بی سی ای ای نوتریمد

 


 

مشخصات مکمل بی سی ای ای نوتریمد:

 • کمک به ساخت عضلات 
 • جلوگیری از تخریب عضلات 
 • بازسازی عضلات در صورت آسیب دیدگی
 • تامین آمینو اسیدهای زنجیره ای مورد نیاز بدن
 • با نسبت استاندارد 2:1:1
 • با طعم های طبیعی لیمو و پانچ میوه
 • حاوی 50 سروینگ 10 گرمی
 • بی سی ای ای طعم دار

 

 


 

نحوه مصرف پودر بی سی ای ای نوتری مد:

2 پیمانه (10 گرم) از پودر بی سی ای ای نوتریمد را با 200 میلی لیتر آب مخلوط نموده و میل نمایید. 

برای رسیدن به بهترین نتیجه توصیه می شود بی سی ای ای نوتریمد را دو پیمانه نیم ساعت قبل از تمرین و دو پیمانه بلافاصله بعد از تمرین استفاده کنید. 

 

 


 

ترکیبات بی سی ای ای نوتریمد (در هر سروینگ 10 گرمی معادل 2 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

Calorie

37

Carbohydrates

5 g

L-Leucine

2.5 g

L-Isoleucine

1.25 g

L-Valine

1.25 g

 

 


 

آیا آماده‌اید عملکرد خود را به سطح بعدی ببرید و مقداری BCAA را به تمرین اضافه کنید؟

مطالعه ای که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد نشان داد که مکمل های BCAA قبل و بعد از ورزش می تواند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کند. مطالعه دیگری که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد، نشان داد که مکمل BCAA در طول ورزش می تواند به بهبود استقامت و کاهش خستگی کمک کند.

مکمل BCAA می تواند به رشد و ریکاوری عضلات، بهبود استقامت و کاهش خستگی کمک کند. انواع مکمل های BCAA مانند قرص های آمینه BCAA، مکمل های قبل از تمرین BCAA، BCAA با نسبت بالاتر و BCAA گلوتامین در دسترس هستند. قبل از شروع هر رژیم مکمل با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید.

 

بی سی ای ای نوتری مد

دوزهای BCAA چیست؟

دوز BCAA بسته به محصول خاص و نیازهای فردی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، دوز معمولی BCAA بین 2 تا 10 گرم در روز متغیر است.

مطالعه ای که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد نشان داد که مکمل 3-5 گرم BCAA قبل و بعد از ورزش می تواند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کند. مطالعه دیگری که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شده است، نشان می دهد که مکمل 5 تا 10 گرم BCAA در روز می تواند به بهبود سنتز عضلات شما کمک کند.

توصیه می شود برای بهترین نتیجه قبل و بعد از ورزش BCAA مصرف کنید، با این حال، می توانید آنها را در هر زمانی که برای شما مناسب است مصرف کنید. برخی از مکمل های BCAA، مانند BCAA پودری، می توانند در حین ورزش نیز مصرف شوند. همیشه مهم است که دستورالعمل های روی برچسب را دنبال کنید و قبل از شروع هر رژیم مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.
همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برخی از مطالعات نشان داده اند که دوزهای بالاتر BCAAs ممکن است فواید اضافی نداشته باشد و در برخی موارد حتی ممکن است مضر باشد. بنابراین، مهم است که با دوز کمتر شروع کنید و به مرور زمان آن را افزایش دهید تا ببینید بدن شما چگونه پاسخ می دهد

 

بی سی دبل ای نوتریمد

چه زمانی باید BCAA مصرف کنم؟

زمان مصرف مکمل BCAA می تواند بر اثربخشی مکمل تاثیر بگذارد. مطالعات نشان داده اند که مصرف BCAA قبل و بعد از ورزش می تواند به رشد و ریکاوری عضلات کمک کند. مطالعه‌ای که در مجله انجمن بین‌المللی تغذیه ورزشی منتشر شد نشان داد که مکمل‌های BCAA قبل و بعد از ورزش می‌تواند به کاهش آسیب و درد عضلانی کمک کند و باعث رشد عضلات شود. مطالعه دیگری که در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی منتشر شد، نشان داد که مکمل BCAA در طول ورزش می تواند به بهبود استقامت و کاهش خستگی کمک کند.

برای بهترین نتیجه، مصرف BCAA قبل و بعد از ورزش توصیه می شود. مصرف BCAA قبل از ورزش می تواند به تامین بلوک های ساختمانی لازم برای رشد و ریکاوری ماهیچه ها کمک کند در حالی که مصرف BCAA بعد از ورزش می تواند به کاهش آسیب و درد عضلانی کمک کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، BCAA را می توان قبل، در حین یا بعد از ورزش مصرف کرد تا رشد و ریکاوری عضلانی را تقویت کند و آسیب و درد عضلانی را کاهش دهد. مطالعات نشان داده‌اند که مصرف BCAA قبل و بعد از ورزش می‌تواند موثرترین باشد، اما شما می‌توانید آن‌ها را در هر زمانی که برای شما مناسب است، مصرف کنید، تا زمانی که با دوز خود سازگار باشید.

 

 

نتیجه:

در نتیجه، BCAA یک مکمل قدرتمند است که می تواند به ورزشکاران کمک کند تا با افزایش رشد و ترمیم عضلات، بهبود استقامت، سرعت بخشیدن به ریکاوری، کاهش از دست دادن عضلات و جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات، عملکرد خود را بالا ببرند.

بی سی ای ای نوتریمد یک مکمل نسبتا ایمن و مقرون به صرفه است که می تواند توسط ورزشکاران در هر سطح و سنی (بالای 18 سال) مصرف شود. اگر ورزشکاری هستید که به دنبال ارتقای عملکرد خود به سطح بعدی هستید، BCAA ممکن است مکملی برای شما باشد. مصرف BCAA قبل و بعد از ورزش برای بهترین نتایج توصیه می شود، با این حال، BCAA به عنوان یک مکمل درون تمرینی محبوبیت خود را پیدا کرده است. همچنین مهم است که قبل از شروع هر رژیم مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید و دستورالعمل های روی برچسب محصول را دنبال کنید.  سفر تناسب اندام خود را از امروز با یک مکمل BCAA با کیفیت بالا مانند بی سی ای ای نوتریمد آغاز کنید.

خرید بی سی ای ای نوتریمد

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی ای ای:

 • بی سی ای ای نوتری مد را دور از دسترس کودکان و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری نمایید.
 • در زنان باردار و شیرده و افراد زیر 18 سال مصرف BCAA's نوتریمد توصیه نمی شود. 
 • این محصول جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.
 • مکمل را در جای خشک و خنک نگهداری نمایید و از یخ زدگی محافظت کنید.
 • بعد از هربار استفاده درب قوطی را ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 500 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی9584229412038321
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6263260900099
سایر توضیحاتبا طعم لیمو و طعم پانچ میوه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات