منو
سبد خرید شما

ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان | تقویت قوای باروری بانوان و بهبود سندرم تخمدان

ساشه اینوپرگنا
ساشه اینوپرگنا
ساشه اینوپرگنا
-26 %
ساشه اینوپرگنا
ساشه اینوپرگنا
ساشه اینوپرگنا
ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان | تقویت قوای باروری بانوان و بهبود سندرم تخمدان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Shaygan Inopregna - 30 sachets
 • SKU: 4243
 • بارکد: 626922430088
510,900 تومان
686,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان Shaygan Inopregna مکملی برای تقویت باروری زنان و کمک به بهبود سندرم تخمدان پلی کیستیک در بانوان است. ساشه اینوپرگنا حاوی 4 ترکیب موثر در بهبود قوای باروری زنان و همچنین کمک به سلامت بدن برای آماده شدن جهت باروری است.

 

اینوپرگنا می تواند مواد فوق ضروری جهت آماده سازی بدن برای بارداری را به بدن شما برساند. این ترکیبات شامل فولیک اسید و اینوزیتول هستند. هر دو ترکیب از جمله موارد مهم در باروری زنان به شمار می آیند. در هر ساشه اینوپرگنا 2000 میلی گرم اینوزیتول وجود دارد. اینوزیتول با توضیح ساده می تواند باعث افزایش کیفیت تخمک و حفظ سلامت تخمدان شود. 

فولیک اسید نیز در ساشه اینوپرگنا با فرم فعال خود یعنی فولات به میزان 400 میلی گرم در هر ساشه مورد استفاده قرار گرفته است که این ویتامین از گروه ب نیز می تواند تاثیر بسزایی در تقویت قوای باروری بانوان و کمک به حفظ سلامت لوله عصبی جنین در هنگام بارداری شود. هر دو ترکیب را می توانید در مکمل های تقویت باروری بانوان پیدا کنید چرا که این دو ترکیب از جمله فاکتورهای مهم در باروری سالم در زنان است. 

 

همچنین می توانید سایر محصولات کمک به باروری بانوان از جمله، کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث، خرید ساشه اوازیتول، ساشه اووایز، ساشه ایرافرتیل، ساشه اینوفولیک، خرید ساشه فرتی بیوتیک، خرید ساشه فمی بست، خرید فرتیل اید بانوان، خرید اووابوست، خرید ژل بیبی دنس و خرید اواپلاس بر روی نام آنها کلیک کنید. 

 

ساشه اینوپرگنا شایگان

زینک ترکیب دیگری در ساشه اینوپرگنا است که این ماده معدنی نیز تاثیر بسزایی در تقسیم سلولی و همچنین بهبود ساختار DNA بدن دارد. کمبود زینک نیز می تواند از دلایل ناباروری به شمار بیاید. زینک همچنین به سلامت سیستم ایمنی بدن کمک کرده و به بدن برای یک باروری سالم کمک می کند. ترکیب آخر ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان هم راستای فولیک اسید است و می تواند باعث تقویت سیستم عصبی بدن شود. منیزیم از جمله ترکیبات مهم در بهبود ساختار سیستم عصبی مرکزی بدن است که در هر ساشه اینو پرگنا به میزان 150 میلی گرم وجود دارد. 

 

فرم طراحی شده اینوپرگنا، به شکل ساشه است که می توانید آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید. ساشه اینوپرگنا همچنین حاوی طعم پرتقال بوده تا پذیرش آن در افراد مختلف راحت تر باشد. اینو پرگنا یک کمل برای بهبود وضعیت تخمک ها و همچنین کمک به درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک شود که دلیل اصلی برای ناباروری در زنان است. در ادامه توضیحات داروکالا به توضیح بیشتر نحوه عملکرد ترکیبات ساشه اینوپرگنا خواهیم پرداخت. 

 

سایر محصولات ناباروری بانوان را مشاهده کنید. 

ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان

 

درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) با موادی شبیه ویتامین به نام اینوزیتول:

اینوزیتول نوعی قند در بدن است که در مطالعات برای کمک به افراد مبتلا به PCOS برای کنترل قند خون و افزایش شانس باردار شدن استفاده می‌شوند. اینوزیتول ها نوعی قند هستند که بدن می سازد. آنها به تعادل مواد شیمیایی که قند خون و باروری شما را کنترل می کنند کمک می کنند. آنها همچنین بر متابولیسم شما تأثیر می گذارند، که فرآیند تبدیل غذایی که می خورید به انرژی است.

بسیاری از افراد مبتلا به PCOS به انسولین مقاوم هستند. بدن آنها انسولین می سازد اما قادر به استفاده موثر از آن نیست. این امر خطر ابتلا به دیابت، ناباروری، چاقی و کلسترول بالا را افزایش می دهد. اینوزیتول ها مولکول هایی را می سازند که در پاسخ بدن به انسولین نقش دارند. محققان می گویند اینوزیتول ها ممکن است بخشی از سیستم پیام رسانی بدن در زمانی که سیستم سیگنال دهی معمول انسولین از کار بیفتد.

 

مولتی ویتامین های مخصوص بانوان را مشاهده کنید.

ساشه اینوپرگنا

 

آیا اینوزیتول برای PCOS باعث افزایش وزن شما می شود؟

سوالی که اکثر زنان آن را می پرسند و برایشان مهم است این موضوع است که آیا با مصرف مکمل های حاوی اینوزیتول نظیر ساشه اینوپرگنا دچار افزایش وزن می شود؟ پاسخ این سوال این است که به بدن فرد مصرف کننده بستگی دارد.  عدم تعادل در سطوح اینوزیتول شما با تغییرات وزن از جمله کاهش وزن و افزایش وزن مرتبط است. مطالعات نشان داده اند که این تغییرات وزن در درجه اول با نحوه متابولیسم میو اینوزیتول (MI) در بدن مرتبط است. برای بسیاری از افراد مبتلا به PCOS، درمان های مبتنی بر اینوزیتول ممکن است منجر به کاهش وزن شود. 

تحقیقات در مورد استفاده از مکمل های اینوزیتول برای درمان PCOS بسیار امیدوار کننده است. همچنین در مقایسه با سایر درمان های ناباروری استفاده از مکمل های نظیر ساشه اینوپرگنا ارزان تر است. اگر PCOS دارید، از پزشک خود بپرسید که آیا ساشه اینوپرگنا می تواند برای شما مفید باشد.

 

فولات، فرم فعال برای افزایش قوای باروری:

فولات فعال نسل چهارم مزایای عمده­ای در مقایسه با فولات­ های نسل اول، دوم و سوم دارد­. در نسل ­های پیشین یا از فولیک اسید آزاد استفاده می­شد، یا از نمک سدیم فولات، متیل فولات، تتراهیدروفولات یا متیلن تتراهیدروفولات استفاده میشد یا آن­که در پیشرفته ­ترین حالت به سراغ نمک کلسیم متیل تتراهیدروفولات می­ رفتند­. تمامی این اشکال قدیمی فولات دارای معایب عمده ­هستند­. جذب گوارشی نامناسب و غیرتکرارپذیر و احتمال هوموسیستئینمی در افراد مبتلا به جهش CT-677 از مهم­ترین این معایب هستند­. فولات فعال اینوپرگنا ده برابر بیش­تر از فولات نسل­ های قدیمی­ تر قابلیت جذب گوارشی دارد­. همچنین فولات فعال بسیار کم­تر از نسل­ های قدیمی­ تر ایجاد یبوست می­ کند­.

 

مکمل های مرتبط با قاعدگی بانوان را مشاهده کنید. 

ساشه اینوپرگنا شایگان

 


 

مشخصات ساشه اینوپرگنا دارو افشان شایگان:

 •  تأمین‌کننده اینوزیتول، فولات، منیزیم و زینک موردنیاز روزانه بدن
 • کمک به بهبود سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • ارتقاء و بهبود سلامت و قدرت باروری در بانوان
 • کمک به ایجاد تعادل هورمونی در بانوان
 • تنظیم چرخه قاعدگی و ارتقاء کیفیت تخمک
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی فولات فرم فعال فولیک اسید با سازگاری بهتر


 


 

نحوه مصرف ساشه اینوپرگنا برای ناباروری زنان:

روزانه یک عدد ساشه اینوپرگنا را بعد از صبحانه یا شام، و یا طبق دستور پزشک مصرف نمایید. 

 

 


 

ترکیبات ساشه اینوپرگنا (در هر ساشه 4 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Inositol

2000 mg

Vitamin B9 ( Folate )

400 mcg

Magnesium (As Glycinate)

150 mg

Zinc ( as Sulfate Heptahydrate )

10 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اینوپرگنا:

 • اینوپرگنا را می توان به همراه بسیاری از مکمل ها یا داروهای تجویز شده مصرف نمود. با این حال بهتر است قبل از مصرف هرگونه دارو و مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید
 • در صورت حساسیت به هریک از ترکیبات موجود در این مکمل از مصرف آن خودداری کنید.
 • بیشتر از میزان توصیه شده روزانه مصرف نکنید.
 • مصرف این فرآورده حتی اگر طبق دستور و تحت نظر پزشک استفاده گردد، ممکن است اثرات جانبی محدودی داشته باشد. در صورت مشاهده هرگونه علائم زیر به پزشک خود مراجعه کنید: جوش، خارش، تورم زبان (صورت و گلو)، سرگیجه، مشکلات تنفسی، کبودی های ناخن و کف دست، رنگ پریدگی، درد یا کرامپ شکمی و تیره شدن ادرار
 • فرآورده را دور از نور، رطوبت و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، نگهداری نمایید.
 • فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2466006401657272
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269224300882

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات