ساشه آندروفرتی چیست؟

آندروفرتی چیست؟ Androferti یک مکمل غذایی است که به طور خاص برای بهینه سازی کیفیت اسپرم طراحی شده است. آندروفرتی باعث افزایش تعداد اسپرم ، غلظت ، تحرک ، سرعت و مورفولوژی اشاره دارد. اجزای مکمل اندروفرتی برای بهینه سازی تعداد ، تحرک و ظرفیت آنتی اکسیدان از نظر بالینی به اثبات رسیده اند. اطلاعات کمی در مورد تأثیر مؤلفه های آندروفرتی در مورفولوژی وجود دارد ، با این حال ، برای رشد اسپرم و تثبیت غشای مهم است.

 

جهت مشاهده و خرید ساشه آندروفرتی بر روی نام آن کلیک کنید.

 

ترکیبات مکمل آندروفرتی شامل: L-Carnitine fumarate (500 میلی گرم) ، استیل-L- کارنیتین (250 میلی گرم) ، ویتامین C (اسید اسکوربیک) (30 میلی گرم) ، کوآنزیم Q10 (10 میلی گرم) ، ویتامین E (توکوفرول) (5 میلی گرم) ، روی (5 میلی گرم) ، ویتامین B9 (اسیدفولیک) (10 میکروگرم) ، سلنیوم (25 میلی گرم) ، ویتامین B12 (سیانوکوبالامین) (0.5 میکروگرم) می باشد. مکمل آندروفرتی یک مکمل غذایی است که به منظور تقویت باروری مردان و بهبود کیفیت اسپرم (تعداد ، غلظت ، تحرک ، سرعت) طراحی شده است. 

 

سایر محصولات و مکمل های باروری مردان را مشاهده کنید. 

آندروفرتی

 


 

خواص و ویژگی های مکمل آندروفرتی:

  •          تحرک را افزایش داده و تعداد اسپرم را افزایش می دهد.
  •          افزایش سطح تستوسترون را افزایش می دهد.
  •          کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد.
  •          در رشد سلول و سنتز DNA نقش دارد.
  •          اسپرم را از آسیب اکسیداتیو محافظت می کند.

 

 


 

ترکیبات فعال موجود در Andoferti چیست؟

آندروفرتی حاوی ترکیب منحصر به فردی از مواد تشکیل دهنده ثابت شده برای بهبود کیفیت اسپرم و افزایش احتمال بارداری است. شواهد در حال رشد نشان می دهد که استرس اکسیداتیو می تواند عملکرد اسپرم را کاهش دهد. در مقابل ، L-carnitine ، ویتامین C ، کوآنزیم Q10 و ویتامین B12 به لطف ظرفیت آنتی اکسیدانی موجود ، باعث بهبود کیفیت اسپرم می شوند.

 

ال-کارنیتین تحرک اسپرم را بهبود می بخشد و متابولیسم انرژی را تقویت می کند. آندروفرتی نتایج بالینی خوبی را به همراه داشت ، تا حدی به این دلیل که چگونگی پردازش بدن این ماده حیاتی را در نظر می گیرد. جذب از 2 گرم به اشباع می رسد ، اما می دانیم که مقداری L-carnitine از مواد غذایی جذب می شود. اگر سطح L- کارنیتین در بدن بالاتر از 2 گرم باشد ، دفع آن افزایش می یابد. برای تأمین مصرف رژیم غذایی ، آندروفرتی حاوی 1.5 گرم L-carnitine است ، در نتیجه از فشار دادن بدن بر روی نقطه 2g "پرهیز" جلوگیری می کند. در نتیجه جذب بهینه L-کارنیتین بدست می آید.

 

آندروفرتی حاوی سلنیوم است که با بهبود تحرک اسپرم همراه است. همچنین حاوی اسید فولیک برای بهبود کیفیت اسپرم و همچنین روی است که در مردان با مشکلات باروری شاهد کاهش سطح است. مطالعات متعددی در مورد مکمل آندروفرتی منتشر شده است که با اثبات بالینی ، مواد تشکیل دهنده آن می توانند با استرس اکسیداتیو مبارزه کنند. کاهش استرس اکسیداتیو بر موفقیت زوجینی که سعی در بارور شدن دارند ، بطور طبیعی یا در درمان باروری کمک می کند.

آندروفرتی

 


 

نحوه مصرف آندروفرتی:

مصرف روزانه ساشه آندروفرتی به صورت روزانه 2 بار، هر بار 1 ساشه آندروفرتی است. شما می بایست آندروفرتی را در نصف لیوان آب و یا آبمیوه حل نموده و آن را مصرف نمایید. به این ترتیب جذب و سنتز اجزای آن توسط ارگانیسم مطلوب بوده و غلظت ال-کارنیتین بالاتر از غلظت پایه همیشه حفظ می شود. این روش مصرف توصیه شده از طرف شرکت سازنده است که پزشک می تواند با توجه به تشخیص و نیاز بدن شما، نوع مصرف دیگری را پیشنهاد دهد. 

همچنین برای رسیدن به حداکثر نتیجه گیری از ساشه آندروفرتی ، مصرف 6 ماهه این مکمل توصیه می شود. البته به این دلیل که سیکل کامل تولید اسپرم سه ماهه است، ممکن است نتایج مصرف آندروفرتی نیز بعد از 3 ماه نمایان شود. 

نحوه مصرف ساشه آندروفرتی

 


 

اطلاعات بیشتر درباره آندروفرتی:

هنگامی که مشکل ناباروری مردانه وجود دارد، شایع است که علت ناشناخته است. با این حال، استرس اکسیداتیو ممکن است در این موارد ناباروری ایدیوپاتیک مردانه دخیل باشد. به همین دلیل، مصرف آنتی اکسیدان ها با هدف بهبود کیفیت منی و باروری مردان مورد توجه فزاینده ای قرار گرفته است. اندروفرتی یک مکمل غذایی برای مردان در سنین باروری است که ترکیبات آنتی اکسیدانی متعددی در ترکیب خود دارد. اندروفرتی یک مکمل غذایی آنتی اکسیدانی است که از ال-کارنیتین، کوآنزیم Q10، ویتامین C، ویتامین E، ویتامین B12، اسید فولیک، سلنیوم و روی تشکیل شده است. بنابراین، این آماده سازی می تواند اثرات منفی استرس اکسیداتیو بر روی اسپرم را کاهش دهد.

 

 

استرس اکسیداتیو و ارتباط آن با ناباروری مردان:

استرس اکسیداتیو ممکن است علت ناباروری ایدیوپاتیک مردانه باشد، یعنی در مواردی که دلیل واضحی برای ناباروری وجود ندارد. تولید گونه های فعال اکسیژن (ROS) باید با ظرفیت آنتی اکسیدانی بدن برای خنثی کردن ROS اضافی در تعادل باشد. اگر این تعادل به دلیل تولید زیاد ROS یا نقص در حذف آنها وجود نداشته باشد، استرس اکسیداتیو ظاهر می شود.

در اسپرم، استرس اکسیداتیو می تواند به غشای پلاسما آسیب برساند و بر یکپارچگی DNA تأثیر بگذارد. به همین دلیل، Androferti می تواند کیفیت اسپرم را از نظر پارامترهای منی غلظت، تحرک و مورفولوژی اسپرم بهبود بخشد. علاوه بر این، آندروفرتی می تواند یکپارچگی DNA اسپرم را بهبود بخشد و قطعه قطعه شدن آن را کاهش دهد.

آندروفرتی برای باروری مردان

 

وظایف اجزای آندروفرتی چیست؟

مطالعات متعددی برای ارزیابی اثر آنتی اکسیدان های خاص، به تنهایی یا در ترکیب، بر باروری مردان انجام شده است.

ال کارنیتین:

ال-کارنیتین یک مولکول ضروری برای انتقال اسیدهای چرب با زنجیره بلند به داخل میتوکندری است، جایی که آنها برای تولید انرژی متابولیزه می شوند. اسپرم ها در طول بلوغ خود در اپیدیدیم ال کارنیتین را جمع می کنند که به تولید انرژی آنها کمک می کند و با تحرک اسپرم مرتبط است. مطالعات نشان می دهد که مردان بارور دارای غلظت بیشتری از ال-کارنیتین در منی نسبت به مردان نابارور هستند. علاوه بر این، ال-کارنیتین با بهبود پارامترهای کیفیت منی مورد مطالعه در سمینوگرام مرتبط است: غلظت، تحرک و مورفولوژی اسپرم. با این حال، اعتبار این نتایج برای تایید رابطه ال-کارنیتین با کیفیت مایع منی مورد نیاز است. از سوی دیگر، ال کارنیتین دارای خواص آنتی اکسیدانی است، بنابراین می تواند از اسپرم در برابر آسیب ناشی از گونه های فعال اکسیژن (ROS) محافظت کند.

 

 

ویتامین ها، سلنیوم و روی:

آندروفرتی در ترکیب خود ویتامین E دارد، آنتی اکسیدانی که سطح آن در پلاسمای منی با درصد اسپرم متحرک در منی مرتبط است. ویتامین C آنتی اکسیدانی دیگری است که در مقایسه با مردان بارور به مقدار کمتری در مایع منی بیماران نابارور یافت می شود. این ویتامین می تواند حرکت اسپرم را در ترکیب با ویتامین E و روی بهبود بخشد. اسید فولیک (ویتامین B9) در ترکیب با روی افزایش در تعداد طبیعی کل اسپرم را در مردان نابارور و بارور نشان داد.  از سوی دیگر، سلنیوم همراه با ویتامین E می تواند حرکت اسپرم را بهبود بخشد.

ترکیبات آندروفرتی

 

سوالات متداول از کاربران:

قیمت اندروفرتی چنده؟

قیمت یک جعبه آندروفرتی، حاوی 60 ساشه، به طور کلی حدود 889000 هزار تومان است که این محصول تولید ایران و تحت لیسانس کیوفارما اسپانیا است. محصول وارداتی آندروفرتی، چیزی در حدود 1.607.000 تومان قیمت داشت که واردات این محصول با توجه به تولید داخل متوقف شده است.

 

مزایای آندروفرتی چیست؟

اندروفرتی دارای چندین آنتی اکسیدان در ترکیب خود است، بنابراین مزایای مربوط به کاهش استرس اکسیداتیو اسپرم را ارائه می دهد. این مزایا شامل بهبود پارامترهای کیفیت اسپرم مانند غلظت اسپرم، مورفولوژی و تحرک اسپرم و کاهش تکه تکه شدن DNA اسپرم است.

 

آیا زنان می توانند آندروفرتی مصرف کنند؟

خیر. اندروفرتی یک مکمل غذایی برای مردان برای بهبود باروری در مردان است.

 

فواید ساشه اندروفرتی برای باروری مردان


 

جدول ترکیبات ساشه آندروفرتی (در هر ساشه):

نام ترکیب

مقدار

L-Carnitine

۱۵۰۰ mg

Vitamin C

۶۰ mg

Coenzyme Q10

۲۰ mg

Vitamin E

۱۰ mg

Zinc

۱۰ mg

Folic Acid

۲۰۰ mcg

Selenium

۵۰ mcg

Vitamin B12

۱ mcg

Protein

۰ g

Carbohydrates

۳٫۶ g

Fat

۰ g

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ساشه آندروفرتی:

  • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف پودر آنروفرتی با پزشک مشورت نمایید.
  • مقدار توصیه شده قرص آندروفرتی را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
  • ساشه آندروفرتی مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
  • مکمل تغذیه ای آندروفرتی  می بایست دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.