منو
سبد خرید شما

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست | کمک به تنظیم خواب و بهبود کیفیت خواب

ملاتونین پلاس هلث برست
ملاتونین پلاس هلث برست
-34 %
ملاتونین پلاس هلث برست
ملاتونین پلاس هلث برست
کپسول ملاتونین پلاس هلث برست | کمک به تنظیم خواب و بهبود کیفیت خواب
 • موجودی: موجود
 • مدل: Health Burst Melatonin Plus - 30 Caps
 • SKU: 4167
 • بارکد: 626386853237
59,900 تومان
91,200 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست Health Burst Melatonin Plus مکمل جدیدی از محصولات هلث برست برای تنظیم خواب و همچنین بهبود کیفیت خواب می باشد. کپسول ملاتونین پلاس هلث برست برای تنظیم کردن ساعت خواب از ملاتونین 3 میلی گرم در ترکیبات خود استفاده کرده است و برای کمک به افزایش کیفیت خواب از دو ترکیب دیگر یعنی ال تئانین و ویتامین ب6 بهره می برد. 

 

ال تئانین موجود در ملاتونین پلاس هلث برست یک آرام بخش است که به ایجاد احساس آرامش و افزایش کیفیت خواب کمک می کند. ملاتونین نیز یک ترکیب طبیعی بوده که در بدن ما در هنگام خواب ترشح می شود و در صورتی که ساعت ترشح این هورمون به هر دلیلی مختل شود، خواب و کیفیت خواب را نیز تحت تاثیر قرار داده و مختل می کند. ملاتونین هلث برست باعث کمک به القای خواب و تنظیم ساعت طبیعی بدن یم شود. ویتامین ب6 نیز تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن دارد. این ویتامین با کمک به آرامش سیستم عصبی به بهبود کیفیت خواب کمک می کند. همچنین این ویتامین به افزایش جذب و کارایی ال تئانین کمک می کند. 

 

L-theanine با کمک به تعدادی از تغییرات در مغز باعث آرامش و تسهیل خواب می شود: سطح گابا و سایر مواد شیمیایی آرام بخش مغز را افزایش می دهد. L-theanine سطوح گابا و همچنین سروتونین و دوپامین را افزایش می دهد و از این طریق به بهبود روند خواب و آرامش کلی بدن کمک می کند. 

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست حاوی 30 عدد کپسول با مصرف روزانه 1 عدد قبل از خواب است که می تواند باعث افزایش کیفیت خواب شود. ترکیبات ملاتونین پلاس هلث برست با ایجاد آرامش در سیستم عصبی و همچنین آرامش کلی در بدن، به بی خوابی و اختلال در ساعت خواب بدن کمک می کند. 

 

سایر محصولات مرتبط با تنظیم خواب را مشاهده کنید. 

ملاتونین پلاس هلث برست

 

ملاتونین پلاس چگونه به افزایش کیفیت خواب کمک می کند؟

در رابطه با ملاتونین و اثرات آن در تنظیم خواب و همچنین ویتامین ب6 و مزایای آن در سیستم عصبی بدن توضیحات زیادی در داروکالا وجود دارد، اما شاید کمتر کسی نام ال تئانین موجود در ملاتونین پلاس را شنیده باشد و یا با فواید آن آشنا باشد. در این بررسی کارشناسان داروکالا سعی بر معرفی و بررسی فواید ال تئانین و شناخت بهتر آن داریم.

 

ال تئانین یک اسید آمینه است که در برگ های چای یافت می شود. در سال 1949 توسط دانشمندان ژاپنی در چای شناسایی شد. در حالی که چای رایج ترین منبع غذایی برای ال تئانین است، این ترکیب در برخی از انواع قارچ ها نیز یافت می شود. در غذاها، به ویژه چای سبز و سیاه یافت می شود. خوشبختانه، شما می توانید به صورت مکمل دریافت کنید، که می تواند به آرامش، تمرکز و خواب کمک کند.

دانشمندانی که در حال بررسی طعم ال تئانین هستند، به اکتشافات جالبی دست یافته اند. ال تئانین با کاهش خطر چاقی مرتبط است. ممکن است متابولیسم را تحریک کند، و ممکن است احساس سیری را تقویت کند و زمان قبل از بازگشت گرسنگی بعد از غذا خوردن را طولانی کند. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ال تئانین، زمانی که در چای مصرف می شود، ممکن است درک طعم را تغییر دهد، به ویژه طعم تلخی را در غذاهایی مانند شکلات و گریپ فروت کاهش دهد.

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست

 

ال-تیانین چگونه کار می کند؟

ال تئانین با کمک به تعدادی از تغییرات در مغز باعث آرامش و تسهیل خواب می شود: سطح GABA و سایر مواد شیمیایی آرام بخش مغز مثل دوپامین را افزایش می دهد. این مواد شیمیایی به عنوان انتقال دهنده های عصبی شناخته می شوند و در مغز برای تنظیم احساسات، خلق و خو، تمرکز، هوشیاری و خواب و همچنین اشتها، انرژی و سایر مهارت های شناختی کار می کنند. افزایش سطح این مواد شیمیایی آرام بخش مغز باعث آرامش می شود و می تواند به خواب کمک کند.

سطوح مواد شیمیایی "تحریک کننده" مغز را کاهش می دهد. همزمان با افزایش مواد شیمیایی که باعث ایجاد احساس آرامش می شود، L-theanine همچنین سطوح مواد شیمیایی در مغز را که با استرس و اضطراب مرتبط هستند کاهش می دهد. این همچنین ممکن است راهی باشد که آرام بخش مغز می تواند از سلول های مغز در برابر استرس و آسیب های ناشی از افزایش سن محافظت کند.

ال تئانین امواج مغزی آلفا را تقویت می کند. امواج مغزی آلفا با حالت "آرامش بیدار" مرتبط است. این حالت ذهنی است که هنگام مدیتیشن، خلاق بودن یا اجازه دادن به ذهن خود در رویاپردازی سرگردان تجربه می کنید. امواج آلفا در خواب REM نیز وجود دارد. به نظر می رسد ال تیانین باعث انتشار امواج آلفا می شود که آرامش، تمرکز و خلاقیت را افزایش می دهد.

یکی از جنبه های جذاب ال تئانین این است که بدون آرام بخش برای آرامش عمل می کند. این می تواند ال تئانین را به انتخاب خوبی برای افرادی تبدیل کند که به دنبال تقویت "آرامش بیدار" خود هستند، بدون اینکه نگران خواب آلودگی و خستگی در طول روز باشند.

 

تا اینجا با نحوه کارایی ال تیانین و عملکرد آن به طور خلاصه آشنا شدید؛ در ادامه مطالب داروکالا می توانید فواید این آمینو اسید را نیز مشاهده کنید. 

 

کمک به تنظیم خواب با ملاتونین پلاس هلث برست

 


 

مشخصات کپسول ملاتونین پلاس هلث برست:

 • کمک به تنظیم خواب بدن 
 • کمک به کاهش استرس و اضطراب
 • بهبود خلق و خو
 • کمک به افزایش تمرکز و خلاقیت
 • افزایش هورمون های آرام بخش در مغز
 • حاوی 3 میلی گرم ملاتونین
 • کمک به افزایش کیفیت خواب

 

 


 

نحوه مصرف کپسول ملاتونین پلاس هلث برست:

روزانه یک کپسول ملاتونین پلاس قبل از خواب مصرف شود. 

 

 


 

ترکیبات ملاتونین پلاس هلث برست (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin B6 (Pyridoxine)

25mg

Melatonin

3mg

L-Theanine

25mg

 

 


 

با فواید ال تئانین بیشتر آشنا شوید:

بهبود خواب:

ال تئانین با توانایی خود در افزایش آرامش و کاهش استرس می تواند به روش های مختلفی به خواب کمک کند. ال تئانین ممکن است به افراد کمک کند تا هنگام خواب به لطف آرامشی که ایجاد می کند، سریعتر و راحت تر به خواب بروند، تحقیقات همچنین نشان می دهد که ال تیانین می تواند کیفیت خواب را بهبود بخشد - نه با عمل به عنوان یک آرام بخش، بلکه با کاهش اضطراب و ترویج آرامش می تواند باعث افزایش کیفیت خواب شود. 

شواهدی وجود دارد که ال تئانین ممکن است به بهبود کیفیت خواب در کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) کمک کند. یک مطالعه اثرات روی خواب پسران 8 تا 12 ساله را مورد بررسی قرار داد و دریافت که این مکمل به طور ایمن و موثر برای بهبود کیفیت خواب آنها کار می کند و به آنها کمک می کند تا راحت تر بخوابند.

 

ال تیانین برای بهبود خواب

کاهش استرس و اضطراب:

ال تئانین چیزی است که به عنوان یک ضد اضطراب شناخته می شود - برای کاهش اضطراب عمل می کند. برخی از داروهای ضد اضطراب مانند سنبل الطیب و رازک اثرات آرام بخشی دارند. از سوی دیگر، ال تیانین باعث آرامش و کاهش استرس بدون آرام‌بخش می‌شود. L-theanine می تواند به ایجاد یک حالت آرام و هوشیاری کمک کند.

ال تیانین اثرات مثبتی بر روی علائم روحی و جسمی استرس از جمله کاهش ضربان قلب و فشار خون دارد. تحقیقات نشان می دهد که ال تیانین می تواند به کاهش اضطراب در افراد مبتلا به اسکیزوفرنی و اختلال اسکیزوافکتیو کمک کند.

 

 

خرید ملاتونین پلاس

افزایش توجه، تمرکز، حافظه و یادگیری:

تحت استرس، بدن تولید هورمون های خاصی از جمله کورتیزول و کورتیکوسترون را افزایش می دهد. این تغییرات هورمونی برخی از فعالیت های مغز از جمله شکل گیری حافظه و یادگیری را مهار می کند. ال تیانین به کاهش سطح هورمون استرس کورتیکوسترون کمک می کند و از تداخل با حافظه و یادگیری جلوگیری می کند.

ال تیانین ممکن است به تقویت سایر مهارت های شناختی کمک کند. تحقیقات نشان می دهد که ال تیانین می تواند طول توجه و زمان واکنش را در افرادی که مستعد اضطراب هستند افزایش دهد. ممکن است به بهبود دقت کمک کند - یک مطالعه نشان می دهد که مصرف ال تیانین تعداد خطاهای انجام شده در تست توجه را کاهش می دهد.

گاهی اوقات، ال تیانین همراه با کافئین برای تقویت مهارت های شناختی استفاده می شود. مطالعات نشان می دهد که ترکیب ال تیانین و کافئین می تواند دامنه توجه را بهبود بخشد، توانایی پردازش اطلاعات بصری را افزایش دهد و دقت را هنگام جابجایی از یک کار به کار دیگر افزایش دهد.

 

 

کمک به حفظ وزن سالم:

توانایی های ضد اضطراب و تقویت خواب ال-تینین ممکن است به افراد در حفظ وزن سالم کمک کند. به هر حال، خواب کافی و محدود کردن استرس هر دو کلید رعایت یک رژیم غذایی سالم و جلوگیری از افزایش وزن هستند. L-theanine همچنین ممکن است نقش مستقیم تری در حفظ وزن داشته باشد. شواهد علمی وجود دارد که نشان می دهد L-theanine ممکن است به محدود کردن تجمع چربی و کاهش وزن کمک کند و به محافظت در برابر چاقی کمک کند.

مکمل ملاتونین پلاس هلث برست

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف ملاتونین پلاس:

 • در صورت بارداری شیردهی مصرف همزمان داروهای دیگر و یا وجود بیماری‌های زمینه‌ای قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • بعد از مصرف فرآورده از رانندگی و یا سایر فعالیت هایی که نیاز به هوشیاری دارند خودداری نمایید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. 

 

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2291603579333900
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6263868532371

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات