منو
سبد خرید شما

پمپ سی فایو ریپد ژن استار 360 گرمی | بهبود توان و انرژی و افزایش چربی سوزی

پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ژن استار
پمپ سی فایو ریپد ژن استار 360 گرمی | بهبود توان و انرژی و افزایش چربی سوزی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Genestar C5 Ripped Pump - 360g
 • بارکد: 626954640145
970,000 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پمپ سی فایو ریپد ژن استار Genestar C5 Ripped Pump یک مکمل قبل از تمرین یا یک مکمل پمپ از محصولات ژن استار است. سی فایو رپید ژن استار یک مکمل ورزشی مناسب برای افزایش توان عضلات و همچنین افزایش کلی انرژی بدن به شکل انفجاری است. 

مکمل سی فایو ژن استار همچنین به افزایش انرژی و تمرکز حین تمرینات پر شدت ورزشی کمک کرده و میزان چربی سوزی را افزایش می دهد. این پمپ حاوی ترکیباتی موثر برای تامین انرژی مورد نیاز عضلات در تمرینات ورزشی است. پمپ سی فایو ژن استار حاوی 1000 میلی گرم مخلوط رپید ویژه مخصوص این محصول است که این مخلوط ترکیبی از ال کارنیتین، قهوه سبز، عصاره میوه کاین و کولئوس فورسکولی است. کولئوس فروسکولی گیاهی است که چندین اثر بالقوه برای بدن دارد. از اثرات مهم آن در فعالیت ورزشی می تواند به رشد سلولی اشاره کرد چرا که این گیاه ماده فعالی به نام فورسکولین دارد.

 

علاوه بر این مخلوط یا Blend مخصوص پمپ سی فایو، ترکیباتی دیگری نیز در پمپ سی فایو جهت افزایش کارایی ورزشی وجود دارد که در ادامه توضیحات داروکالا به بررسی هر کدام از آنها خواهیم پرداخت. سی فایو در طعم های مختلف برای کمک به پذیرش و دلپذیر شدن محصول می باشد. سی فایو ترکیبی آمینو اسیدها، ویتامین ها و ترکیبات محرکی همچون کافئین است که به بهبود عملکرد ورزشی ورزشکاران کمک می کند. 

 

مکمل های پمپ و انرژی زا را مشاهده کنید. 

برای خرید پروتئین کاله روی نام آن کلیک کنید. 

پمپ سی فایو ژن استار

پمپ سی فایو؛ مکمل انرژی زا قبل از تمرین:

ترکیبات محرک و انرژی زا:

پمپ سی فایو رپید ژن استار یک ترکیب فوق العاده برای تمرینات ورزشی شدید و همچنین طراحی شده برای ورزشکاران حرفه ای می باشد. این پمپ با افزایش خونرسانی و تغذیه بهتر عضلات می تواند عملکرد  ورزشی را ارتقا دهد. به عنوان مهمترین بخش در این مکمل می توان به ترکیبات محرک آن اشاره کرد. کافئین اولین ترکیب و محرک قوی برای بدن است که باعث افزایش تمرکز و بهبود فعالیت ذهنی شده و قدرت فیزیکی بدن را نیز افزایش می دهد. در هر سروینگ از پمپ سی فایو به میزان 160 میلی گرم وجود دارد. حد مجاز روزانه کافئین در روز برای بزرگسالان 200 میلی گرم است. 

پس از کافئین ترکیب محبوب دیگری برای افزایش کارایی عضلات وجود دارد. ای ای کی جی ترکیب که از آرژنین تشکیل شده است می تواند باعث گشاد سازی عروق خونی شده و خونرسانی که جزو حیاتی کارایی عضلات است را افزایش داده و همچنین سایر ترکیبات را نیز به خوبی به عضلات برای تغذیه و حمایت از عضلات می رساند. آرژنین شکلی از مواد غذایی است که سازنده بسیاری از مواد فعال بیولوژیکی مهم در بدن – مانند نیتریک اکساید (NO) – است. آرژنین آلفا کتو گلوتارات (AAKG) از ترکیب ال-آرژنین و آلفا کتو گلوتارات به وجود آمده است. در اصل، AAKG تمام عملکردهای ال-آرژنین را ارائه می‌دهد اما به شکلی طراحی شده است که جذب سریع تر و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

ویتامین ب3 و ویتامین ب6 نیز به همراه ویتامین ب12 و فولیک اسید، در جذب و سنتز پروتئین ها و کربوهیدرات ها نقش موثری داشته و به طور کلی باعث افزایش انرژی بدن می شوند. همچنین این ویتامین ها تاثیر به سزایی در بهبود وضعیت عصبی عضلانی بدن دارند. این ویتامین ها از گروه ب باعث جلوگیری از گرفتگی عضلات می شوند. ال کارنیتین نیز با افزایش سرعت سوخت و ساز چربی ها باعث افزایش انرژی در بدن و کاهش خستگی می شود. 

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید. 

پمپ سی فایو ژن استار

ترکیبات ویژه belend c5:

فورسکولین ماده فعال در عصاره گیاه کولئوس فورسکولی است که یکی از ترکیبات پمپ سی فایو رپید ژن استار است.  این ماده به فعالیت سلول ها متصل است. همچنین فورسکولین دارای اثرات آنتی اکسیدان. فورسکولین همچنین با کاهش وزن مرتبط است. این ماده با کاهش سرعت متابولیسم و سرکوب اشتها، ممکن است به کاهش وزن کمک کند.  همچنین افزایش ظرفیت هوازی از جمله مزایای فورسکولین است. عصاره کولئوس فورسکولی به دلیل ظرفیت شل کردن عضلات مجاری هوایی و افزایش ظرفیت ریه باعث بهبود فعالیت هوازی در بدن می شود. 

ال کارنیتین نیز ترکیب موثر دیگر این بلند یا مخلوط سی فایو است که تولید انرژی حاصل از چربی ها از عملکردهای محبوب این آمینو اسید است. کارنیتین با سوزاندن بیشتر چربی ها و انتقال آن ها به میتوکندری که مسئول سوزاندن چربی هاست، می تواند علاوه به چربی سوزی موثرتر، باعث افزایش تولید انرژی هستند. 

عصاره قهوه سبز نیز که شاید ماده آشنایی باشد دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و از سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. این عصاره گیاهی همچنین بر چربی سوزی و کاهش وزن نیز موثر است، در حالی که عوارض کمتری نسبت به سایر چربی سوزها دارد. ماده آخر این ترکیب، عصاره میوه کاین که نوعی فلفل است نیز برای کاهش وزن و چربی سوزی در این ترکیب قرار گرفته است. افزودن 6 تا 10 گرم فلفل کاین به هر وعده غذایی میزان گرسنگی پس از هر وعده غذایی و میزان کالری های مصرفی بین هر وعده غذایی را نیز کاهش می دهد.

 

کربوهیدرات ها و گینرها را مشاهده کنید. 

پمپ سی فایو ریپد ژن استار

ترکیبات پشتیبانی کننده پمپ سی فایو:

هر مکمل قبل از تمرینی می بایست علاوه بر ترکیبات محرک و نیرو بخش، دارای ترکیبات پشتیبانی کننده نیز باشد. پمپ سی فایو رپید ژن استار نیز از چند آمینو اسید و ویتامین های گروه ب برای این کار استفاده کرده است. بتا آلانین، ال تیروزین و ویتامین های ب3 و ب6 نیز از جمله ترکیباتی موثر در حمایت از عضلات به شمار می آیند. 

بتا آلانین آمینو اسیدی است که در تمامی عضلات اسکلتی وجود دارد. زمانی که بتا آلانین با هیستیدین (آمینو اسیدی که در فرایند سنتز پروتئین نقش دارد) ترکیب می شود، تبدیل به کارنوزین دی پپتید می گردد. بتا آلانین نوعی از آمینو اسید است که در سنتز پروتئین (عضله سازی) در بدن نقشی ندارد، بلکه مسئول افزایش توانایی بافرینگ (تنظیم اسیدیته بدن ) است. بتا آلانین در غذای روزمره به فور یافت نمی شود به همین دلیل این آمینو اسید و دریافت آن به خصوص در ورزشکاران از طریق مکمل هایی نظیر پمپ سی فایو توصیه می شود. 

 

مکمل های آمینو اسید را مشاهده کنید.

پودر سی فایو ژن استار

سایر ترکیبات پمپ سی فایو:

برای داشتن بدنی سالم نیاز است تا سیستم ایمنی سالمی داشته باشید. پمپ سی فایو حاوی مهمترین ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین سی موجود در پمپ سی فایو ژن استار به میزان 250 میلی گرم در هر سروینگ وجود دارد که بیش از نیاز روزانه و تامین کننده کامل نیاز بدن یک ورزشکار به این ویتامین مهم است. همچنین این ویتامین نیز دارای اثرات آنتی اکسیدانی و محافظت کننده از سلول های بدن به شمار می آید. 

 

 


 

مشخصات پمپ سی فایو ژن استار:

 • کمک به افزایش انرژی عضلات
 • حاوی مخلوط اختصاصی قدرتمند سی فایو ژن استار
 • کمک به چربی سوزی و کاهش وزن
 • مکمل مناسب برای قبل از ورزش
 • کمک به عضله سازی 
 • کمک به پشتیبانی از عضلات
 • کاهش تخریب عضلانی و خستگی عضلات
 • حاوی ای ای کی جی 
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی 160 گرم کافئین در هر سروینگ 
 • حاوی 80 سروینگ 4.5 گرمی

خرید پمپ سی فایو ژن استار

 


 

نحوه مصرف پمپ سی فایو رپید ژن استار:

یک پیمانه معادله 4.5 گرم در 200 میلی لیتر آب مخلوط کرده و 20 الی 30 دقیقه قبل از تمرین بنوشید. 

 

 


 

ترکیبات پمپ سی فایو ریپد ژن استار (در هر سروینگ معادل 4.5 گرم):

نام ترکیب

مقدار

Beta Alanine

1600 mg

Arginine Alpha-Ketoglutarate ( AAKG )

1000 mg

C5 RIPPED Blend

1000 mg

Vitamin C ( Ascorbic Acid )

250 mg

Caffeine anhydrous

160 mg

L-Tyrosine

150 mg

Vitamin B3 ( Niacin )

30 mg

Vitamin B6 ( Pyridoxine )

500 mcg

Vitamin B9 ( Folic Acid )

150 mcg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

20 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سی فایو:

 • هرگز بیش از 2 پیمانه در روز پمپ سی فایو را مصرف نکنید . 
 • در هنگام مصرف سی فایو از مصرف مواد کافئینی و محرک تا 6 ساعت خودداری نمایید.
 • زنان باردار یا شیرده، خانم هایی که از نیترات ها برای درد قفسه سینه استفاده می کنند، آقایانی که از داروهای مهارکننده فسفو دی استر از نوع 5 (جهت درمان اختلالات نعوظ) استفاده می کنند، افراد زیر 18 سال از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.
 • بیماران مبتلا به مشکلات کلیوی، کبدی و دیابت و نیز افرادی که هرگونه دارویی مصرف می نمایند قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند.
 • دو هفته قبل از هرگونه عمل جراحی مصرف مکمل را متوقف نمایید.
 • احساس هرگونه گزگز در نوک انگشتان طبیعی و به دلیل وجود بتا آلانین در ترکیب است.
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • کلوخه شدن بعد از باز شدن در تمامی محصولات پمپ، موضوعی عادی می باشد و به منزله مشکل در محصول نمی باشد
 • در مکان خشک و خنک (دمای زیر 25 درجه سانتی‌گراد) دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شود.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 360 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2385200011/822630
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6269546401458

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات