منو
سبد خرید شما

ساشه اوامایول پلاس یوروویتال | بهبود قدرت باروری و کاهش علائم کیست تخمدان

اوامایول پلاس
اوامایول پلاس
اوامایول پلاس
-7 %
اوامایول پلاس
اوامایول پلاس
اوامایول پلاس
ساشه اوامایول پلاس یوروویتال | بهبود قدرت باروری و کاهش علائم کیست تخمدان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital OvaMyol Plus - 14 sachets
 • SKU: 4910
 • بارکد: 626066180470
265,900 تومان
286,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه اوامایول پلاس یوروویتال Eurhovital OvaMyol Plus محصولی جدید برای کمک به تقویت قوای باروری بانوان از محصولات یوروویتال است. ساشه اوامایول پلاس یوروویتال حاوی 3 ترکیب مهم در افزایش قدرت باروری در زنان بوده و برای زنانی که در سن باروری قرار دارند یک مکمل مناسب است. 

 

ساشه اوامایول پلاس یوروویتال همچنین می تواند به افزایش کیفیت تخمک و بهبود عملکرد تخمدان ها نیز کمک کرده و با تنظیم چرخه تخمک گذاری و قاعدگی، سلامت سیستم باروری در زنان را ارتقا دهد. از جمله مزایای دیگر ساشه اوامایول پلاس یوروویتال کمک بهبود علائم سندرم پلی کیستیک تخمدان یا PCOS است که می تواند تاثیر بسزایی در ناباروری در زنان داشته باشد. 

3 ترکیب مهم در ساشه اوامایول پلاس یوروویتال شامل 3 ترکیب اساسی و لازم برای بدن بانوان و سلامت سیستم باروری آنان است. مایو اینوزیتول، دی کایرو اینوزیتول و فولات، 3 ترکیب مورد استفاده در ساشه اوامایول پلاس یوروویتال هستند. یکی از راه حل های علمی ثابت شده برای رفع کیست تخمدان استفاده از ترکیب مایو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول است چرا که بدن بانوان حاوی هر دو ماده است. هر ساشه اوامایول پلاس یوروویتال حاوی 2000 میلی گرم مایواینوزیتول و 50 میلی گرم دی کایرو اینوزیتول است که این نسبت دقیقا نسبت فیزیولوژیکی بدن است و تحقیقات جدید نشان داده است که ترکیبی از مایو و دی کایرو اینوزیتول در نسبت 40 به 1 روش موثرتری در درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک و در نهایت بهبود کیفیت تخمک و تنظیم قاعدگی در زنان است.

 

همچنین فولات ترکیب مهم دیگری در ساشه اوامایول پلاس است که یک ویتامین مهم برای بدن به خصوص بدن بانوان به شمار می آید. همچنین فولات در واقع شکل و فرم طبیعی از فولیک اسید است. فولیک اسید فرم مصنوعی و فولات فرم طبیعی است که در بدن نیز وجود دارد و به طبع سازگاری بیشتری با بدن خواهد داشت. اما فولات یا ویتامین ب9 یک ویتامین ضروری برای آن دسته از بانوانی است که قصد باروری را دارند می باشد. فولیک اسید تاثیر بسزایی در شکل گیری لوله عصبی جنین دارد که در ماه اول بارداری تشکیل می شود. و به همین قبل از اینکه متوجه بارداری باشید، لوله عصبی جنین تشکیل شده و کمبود فولات می تواند مشکلاتی را برای جنین در طول زندگی به وجود آورد. 

 

ساشه اوامایول پلاس یوروویتال برای ناباروری زنان

چرا نسبت 40:1 Myo به DCI مهم است؟

اکثر بافت های بدن ما دارای ترکیب منحصر به فردی از MYO به DCI در نسبت 40:1 هستند. این نسبت در ساشه اوامایول پلاس یوروویتال نیز رعایت شده است. MYO به DCI تبدیل می شود، اما در زنان PCOS، این تبدیل معیوب است. بنابراین، آنچه در زنان PCOS اتفاق می افتد این است که MYO خیلی سریع به DCI تبدیل می شود، سطح MYO اینوزیتول را کاهش می دهد و سطح DCI را افزایش می دهد. به همین دلیل است که بسیاری از زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند زیرا DCI زیادی تولید می کنند که کیفیت تخمک را در مقادیر بالا (بیش از 600 میلی گرم در روز) بدتر می کند. به همین دلیل است که مصرف ترکیبی از MYO و DCI در نسبت 40:1 برای حفظ نسبت فیزیولوژیکی در بدن مهم است.

 

همچنین می توانید سایر محصولات کمک به باروری بانوان از جمله، کپسول اف اچ پرو زنان فرهیون هلث، خرید ساشه اوازیتول، ساشه اووایز، ساشه ایرافرتیل، ساشه اینوفولیک، خرید ساشه فرتی بیوتیک، خرید ساشه فمی بست، خرید فرتیل اید بانوان، خرید اووابوست، خرید ژل بیبی دنس و خرید اواپلاس بر روی نام آنها کلیک کنید. 

سایر محصولات ناباروری بانوان را مشاهده کنید. 

قیمت ساشه اوامایول پلاس یوروویتال

 


 

مشخصات ساشه اوامایول پلاس یوروویتال:

 • بهبود سندرم تخمدان پلی کیستیک PCOS
 • بهبود کیفیت تخمک در بانوان
 • بهبود عملکرد تخمدان
 • کمک به کاهش اختلالات سندرم متابولیک (دوره پیش دیابت)
 • کمک به بهبود سندرم تحریک شدید تخمدان OHSS
 • کمک به تقویت قوای باروری در زنان 
 • حاوی دی کایرو اینوزیتول و مایو اینووزیتول با نسبت فیزیولوژیکی
 • حاوی فولات فرم فعال فولیک اسید
 • حمایت از چرخه قاعدگی طبیعی و تخمک گذاری منظم
 • کمک به بهبود نتایج IVF و حمایت از باروری
 • با طعم پرتقال برای پذیرش بهتر

 

 


 

نحوه مصرف ساشه اوامایول پلاس یوروویتال:

بزرگسالان روزانه 1 عدد پودر اوامایول را در یک لیوان آب حل و میل شود. 

 

 


 

ترکیبات اوامایول پلاس یوروویتال (در هر ساشه):

مقدار

نام ترکیب

2000 mg

Myo-inositol

50 mg

D-chiro-inositol

200 mcg

Folate

 

 

 

 

 

 

 

 


 

اگر به دنبال پشتیبانی طبیعی برای PCOS هستید، نگاهی به اینوزیتول که به شدت مورد تحقیق قرار گرفته است بیندازید. این یک قند کربوسیکلیک است که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. همچنین در برخی از غذاهای مغذی مانند نان غلات کامل، کره بادام زمینی، آلوی خشک و جگر یافت می شود. اینوزیتول نقش مهمی در بدن ما ایفا می کند: یک نقش پیام رسان، ارسال سیگنال هایی که بر عملکرد انسولین (و همچنین مواد شیمیایی مغز دوپامین و سروتونین) تاثیر می گذارد.

مزایای میو اینوزیتول برای PCOS واضح است، بنابراین مصرف مکملی مثل ساشه اوامایول پلاس کمک می کند زیرا اطمینان از اینکه رژیم غذایی شما مقدار مناسبی را فراهم می کند دشوار است. به علاوه، جذب آن برای زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک دشوارتر است و به ترکیب آلفا-لاکتالبومین برای کمک به جذب نیاز دارند. میو-اینوزیتول و دی-کایرو-اینوزیتول دو ترکیب از محبوب ترین مکمل های اینوزیتول در بازار هستند.

 

میو اینوزیتول و دی چیرو اینوزیتول چیست؟

بدن شما در واقع مقدار کمی از میو اینوزیتول را به D-chiro-اینوزیتول تبدیل می کند. بنابراین میو اینوزیتول و دی کایرو-اینوزیتول در سطح مولکولی تقریباً یکسان هستند. اما نقش آنها در مورد انسولین کاملاً متفاوت است. میو اینوزیتول به استفاده بدن از گلوکز (از طریق انتقال دهنده های گلوکز و فعال سازی گلوکز) کمک می کند در حالی که دی کایرو-اینوزیتول در سنتز و ذخیره گلیکوژن نقش دارد.

تعداد زیادی از مطالعات وجود دارد که شواهدی در مورد مزایای مصرف مکمل میو اینوزیتول برای کمک به مدیریت علائم PCOS ارائه می‌دهند. اوا مایول پلاس یوروویتال حاوی دوز بهینه میو اینوزیتول شما همراه با دی کایرو اینوزیتول و فولات برای کمک به جذب است. 

فواید اینوزیتول در درمان سندرم کیست تخمدان

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف اوامایول پلاس:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری کنید. 
 • در صورت وجود سابقه حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده از مصرف قرص اوامایول پلاس خودداری شود. 
 • مصرف اوامایول پلاس در دوران بارداری و شیردهی، مطابق با توصیه پزشک صورت گیرد. 
 • در دمای پایین از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود. 
 • این محصول صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد. 

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 14 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1268707632839910
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661804704

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات